O nás

Naše společnost byla založena s cílem poskytovat realitní služby způsobem dnes již spíše ojedinělým. Jsme přesvědčeni, že mezi prodávajícím a realitní kanceláří může vzniknout spolehlivý a korektní obchodní vztah, aniž bychom museli společně uzavírat náročné a ve své podstatě pro prodávajícího nevýhodné smlouvy. Naší vizí je zlepšit renomé realitní činnosti před veřejností. Umíme to jinak:

  • Nemusíte s námi podepisovat smlouvu, podáme si ruku
  • Nebudeme inzerovat Vaší nemovitost bez Vašeho souhlasu
  • Nebudeme Vám tvrdit, že máme kupce, abychom Vás přiměli ke spolupráci

Naše zkušenost nám ukázala, že pokud najdeme společnou řeč s prodávajícím a vyjasní se vzájemná očekávání a podmínky spolupráce, stačí nám vždy podat si ruku s tím, že obě strany si uvědomují rozsah a rovinu spolupráce. I z toho důvodu se ve své činnosti nezaměřujeme na kvantitu naší nabídky nemovitostí, ale zastupujeme jenom ty, kteří s námi pracovat chtějí a vědí proč.

Společnost jako celek, tak i jednotliví makléři, se řídí Etickým kodexem, který je pro nás alfou omegou naší filosofie a definuje způsob naší práce. Etický kodex nevnímáme jako formu reklamy, ale jako soubor našich hodnot, podle kterých pracujeme.

V obecné rovině našich služeb poskytujeme tyto služby:

  • Pro prodávající - kompletní průběh prodeje Vaší nemovitosti od inzerce a propagace, přes legislativní kroky až po konečnou přejímku.
  • Pro kupující - poskytnutí všech relevantních informací o nabízené nemovitosti tak, aby obchod proběhl bez rizik. Dostatečně vysvětlíme průběh obchodu a jste informováni o každém kroku.
  • Právní servis - zajistíme právní servis u spolupracující právní kanceláře.
  • Financování - pokud potřebujete pomoci s řešením jak financovat nemovitost, kterou jste si vybrali, umíme Vás správně nasměrovat
  • Poradenství - chcete prodat svou nemovitost a nevíte jak správně stanovit cenu? Uděláme tržní odhad. Chcete poradit, jak svůj dům připravit před prohlídkou? Chcete, aby udělal dojem? Víme, čeho se vyvarovat.

Věděli jste, že když podepíšete výhradní smlouvu s realitní kanceláří mimo prostory k tomu určené (například u Vás doma), můžete jí do 14 dnů vypovědět?
Spolupracujeme

Fincentrum