Unikátní rodinný dům 300 m², pozemek 2304 m² - okres Písek

3.500.000 Kč Rodinný dům 300 m2 Smetanova Lhota Prodej


Nabízíme k prodeji atypický, citlivě zrekonstruovaný dům s permakulturní zahradou 2304 m2 v malé osadě u Smetanovy Lhoty, místní název Podelhota.Originální rekonstrukce byla provedena v souladu s udržitelným rozvojem, vše výlučně z přírodních materiálů. Obytná část sestává z pobytové kuchyně, prostorné ložnice a koupelny s WC. Jsou zde dvě akumulační sálavé pece s nahřívárnami, které jsou dimenzovány i na vytápění podkroví. Kromě obytných místností je v přízemí i prostorný špajz a druhá kuchyně - konzervárna s nezávislým vchodem přímo ze zahrady.

V domě jsou umělecky ztvárněné mozaiky a marocký štuk, ručně vyráběný originální nábytek z masívního dřeva, na míru přímo do prostoru, dřevěné masívní podlahy. Ve všech místnostech i ve štítech jsou nová dřevěná okna, v každé místnosti je jedno francouzské okno, všude jsou kulaté rohy.

V přízemí se dále nachází dílna a technická místnost s novým komínem, která by se případně dala využít jako kotelna. Užitná plocha přízemí je 120 m2 a obdobnou plochu skýtá podkroví. Podkroví je připraveno pro vestavbu obytných místností, včetně otvoru pro schody, nové komíny. Vzhedem k podkrovnímu francouzskému oknu v západním štítě, které vede na zahradu je možné v domě vybudovat dvě bytové jednotky s oddělenými vchody.

Zahrada a vybavení

V přízemí se dále nachází dílna a technická místnost s novým komínem, která by se případně dala využít jako kotelna. Součástí je vstup do sklepa, který má 20m2, kde je také umístěna vodárna na pitnou vodu ze studny.

Okolí

Dům se nachází uprostřed luk, polí a lesů nad říčkou Skalice, s nádherným výhledem do kraje.

 

Typ nemovitosti Rodinný dům / Zemědělská usedlost
Číslo zakázky ID4A456B0125
Dispozice Variabilní - před dokončením
Vlastnictví Osobní
Lokalita Smetanova Lhota - 15 km od Písku
Plocha 300 m2
Stav objektu Unikátní rekonstrukce
Konstrukce Cihlová
Umístění objektu Polosamota
Energetická náročnost G

Máte zájem o tuto nemovitost? Kontaktujte svého makléře!

Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:
Spolupracujeme

Fincentrum